| Artikelcode (SKU) | M11488-019-005 |
| EAN | 5414729069432 |
| SKU leverancier | 5000984090B687600L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 240 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin |
| Waterafstotend | WR = 10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES90 |
| Artikelcode (SKU) | M11488-019-005 |
| EAN | 5414729069432 |
| SKU leverancier | 5000984090B687600L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 240 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin |
| Waterafstotend | WR = 10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES90 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | GEWATT.VOERING.KWAL |
| Cordura® versterking | Cordura® elleboogstukken |
| Anatomisch voetbed | voorgevormde mouwen |
| Elastische heupboord | 1 |
| Sluiting type | verborgen lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met waterdichte ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Zakken | borstzak, binnenzak, gsm-zak |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Getapete naden | 1 |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x,Certificatie EN 342: 2017 - klasse 0,278 K/W(B) – AP 3 – WP |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw