| Artikelcode (SKU) | M11494-024-005 |
| EAN | 5414729116495 |
| SKU leverancier | 3004114090B078300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 240 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES90 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11494-024-002 | Maat | XS | Kleur | ZWART | op voorraad | €142,66 (incl. btw) | |
| | SKU | M11494-024-003 | Maat | S | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €142,66 (incl. btw) | |
| | SKU | M11494-024-004 | Maat | M | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €142,66 (incl. btw) | |
| | SKU | M11494-024-005 | Maat | L | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €142,66 (incl. btw) | |
| | SKU | M11494-024-006 | Maat | XL | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €142,66 (incl. btw) | |
| | SKU | M11494-024-007 | Maat | 2XL | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €142,66 (incl. btw) | |
| | SKU | M11494-024-008 | Maat | 3XL | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €142,66 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11494-024-005 |
| EAN | 5414729116495 |
| SKU leverancier | 3004114090B078300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 240 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES90 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | GEWATT.VOERING.KWAL |
| Sluiting type | verborgen lange ritssluiting onder flap, verborgen drukknoopsluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Zakken | binnenzak, gsm-zak |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Getapete naden | 1 |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x,Certificatie EN 342: 2017 - klasse 0.271 K/W(B) - AP 3 - WP |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw