| Artikelcode (SKU) | M11496-001-005 |
| EAN | 5414729175867 |
| SKU leverancier | 3004635194B048300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 10000 mm - MVP = 8000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PASPA94 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11496-001-004 | Maat | M | Kleur | ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €216,71 (incl. btw) | |
| | SKU | M11496-001-005 | Maat | L | Kleur | ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €216,71 (incl. btw) | |
| | SKU | M11496-001-006 | Maat | XL | Kleur | ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €216,71 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11496-001-005 |
| EAN | 5414729175867 |
| SKU leverancier | 3004635194B048300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 10000 mm - MVP = 8000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PASPA94 |
| Compositie | 88%PA/12%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | GEWAT.VOERING.SORONA.KWAL, STRETCH.VOERINGSTOF.KWAL |
| Anatomisch voetbed | voorgevormde mouwen |
| Stormflap | stormflap aan de belangrijkste ritsen |
| Drukkersrits | 1 |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Sluiting type | steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting |
| Ritszak op de mouw | 1 |
| Zakken | binnenzak, GSM-zak met 3D-mesh stootbescherming |
| Potloodzak | 1 |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende bies |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Getapete naden | 1 |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 14058:2017 - klasse 4-3-0,194 (R) - WP,Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw