| Artikelcode (SKU) | M11497-024-003 |
| EAN | 5414729141879 |
| SKU leverancier | 3004394021B070400S |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES21 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11497-024-002 | Maat | XS | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €97,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11497-024-003 | Maat | S | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €97,89 (incl. btw) | |
| | SKU | M11497-024-004 | Maat | M | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €97,89 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11497-024-003 |
| EAN | 5414729141879 |
| SKU leverancier | 3004394021B070400S |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES21 |
| Compositie | 100% PES |
| Voering | 3LAAGSE.SOFTSH.FL.VOERINGSTOF |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Getailleerde pasvorm | 1 |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Zakken | binnenzak, gsm-zak |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende bies |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw