| Artikelcode (SKU) | 827450 |
| EAN | 5414729197999 |
| SKU leverancier | 3005042135B698100XS |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/-260 g/m² G |
| Stof materiaal | PESSPA35 |
| Compositie | 94%PES/6%ELAST |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 827450 | Maat | XS | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) | |
| | SKU | 827451 | Maat | S | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) | |
| | SKU | 827452 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) | |
| | SKU | 827453 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) | |
| | SKU | 827454 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) | |
| | SKU | 827455 | Maat | 2XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) | |
| | SKU | 827456 | Maat | 3XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €102,61 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 827450 |
| EAN | 5414729197999 |
| SKU leverancier | 3005042135B698100XS |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/-260 g/m² G |
| Stof materiaal | PESSPA35 |
| Compositie | 94%PES/6%ELAST |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 50 mm |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Print geschikt | geschikt voor borduurwerk en bedrukking |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw