| Artikelcode (SKU) | M10122-003-009 |
| EAN | 7330509516645 |
| SKU leverancier | 3870190053004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3870 |
| Material | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Waterafstotend, Olie- en vuilafstotend, Comfortabele, geborstelde binnenkant, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10122-003-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10122-003-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10122-003-009 |
| EAN | 7330509516645 |
| SKU leverancier | 3870190053004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3870 |
| Material | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Waterafstotend, Olie- en vuilafstotend, Comfortabele, geborstelde binnenkant, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering A |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Voering in pilé, Warm gevoerd |
| Functionaliteit | Water- en vuilafstotende buitenstof |
| Kraag | Hoge kraag |
| Identiteitskaartzak | D-ring |
| Sluiting Vooraan | Verborgen sterke 1-weg kunststof rits, Sluiting met knopen |
| Achterzakken | Kangoeroezak op de rug voor handschoenen, etc. |
| Borstzakken | Borstzak met rits |
| Voorzakken | Voorzakken met rits |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbaar met trekkoord |
| Reflectoren | 65 mm breed reflectietape, Reflectietape op schouders en romp |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 40 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | A (bovenkleding) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw