High Vis Regenbroek Level 2 High Vis Geel 4XL
High Vis Regenbroek Level 2 High Vis Geel 4XL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10737-004-009 |
| EAN | 7330509570494 |
| SKU leverancier | 4302200333994XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4302 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Wind- en waterdicht, Verstelbare manchetten, Napoleon-zak, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10737-004-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M10737-004-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €132,76 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10737-004-009 |
| EAN | 7330509570494 |
| SKU leverancier | 4302200333994XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4302 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 240g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Wind- en waterdicht, Verstelbare manchetten, Napoleon-zak, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 3 |
| En 343 | EN 343, Klasse 4,1 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Ventilatie opening in rugpand, Wind- en waterdicht met gelaste naden |
| Kraag | Met fleece gevoerde kraag |
| Muts | Afneembare, verstelbare capuchon |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, D-ring |
| Sluiting Vooraan | Verborgen 2-weg kunstof rits, Sluiting met drukknopen, Stormsluiting met knopen |
| Voorzakken | Voorzakken met klep en drukknoop |
| Binnenzak | Napoleonzak aan binnenkant van voorbies |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbaar met trekkoord |
| Mouweinde | Verstelbaar manchet met neopreen polsband |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x, Kleur 5500 - max. 5 wasbeurten |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| Capuchon | Afneembare capuchon, Capuchon geschikt voor helm |
| Voering | Ongevoerd |
| Type Jas | Regenjas |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw