- T-shirt met ronde hals en camouflageprint waarvan de stof anti-geur behandeld is en UV-bescherming biedt
| Artikelcode (SKU) | M11314-011-009 |
| EAN | 7330509690956 |
| SKU leverancier | 3425101133944XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 100% polyester, birdseye gebreid, uv-bescherming, 130 g/m² G |
| Kleur | High vis geel/grijs |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, birdseye gebreid, uv-bescherming, 130 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11314-011-002 | Maat | XS | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-003 | Maat | S | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-004 | Maat | M | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-005 | Maat | L | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-006 | Maat | XL | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-007 | Maat | 2XL | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-008 | Maat | 3XL | Kleur | Geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) | |
| | SKU | M11314-011-009 | Maat | 4XL | Kleur | High vis geel/grijs | niet op voorraad | €34,73 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11314-011-009 |
| EAN | 7330509690956 |
| SKU leverancier | 3425101133944XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 100% polyester, birdseye gebreid, uv-bescherming, 130 g/m² G |
| Kleur | High vis geel/grijs |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, birdseye gebreid, uv-bescherming, 130 g/m² |
| Kwaliteit | 1011 |
| Kleurnummer | 3394 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw