| Artikelcode (SKU) | M11302-012-009 |
| EAN | 7330509811177 |
| SKU leverancier | 3380107055004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3380 |
| Material | 55% katoen, 45% polyester, piqué, 185 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | UV-bescherming, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11302-012-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11302-012-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €95,06 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11302-012-009 |
| EAN | 7330509811177 |
| SKU leverancier | 3380107055004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3380 |
| Material | 55% katoen, 45% polyester, piqué, 185 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | UV-bescherming, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 13758 2 | EN 13758-2 UPF 40+ |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS-L Klasse 2, XL-> Klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering B ->L |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Katoen aan binnenzijde voor meer comfort |
| Hals | V-hals |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, Reflectietape op schouders en romp |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw