Signalisatievest klasse 3 High Vis Rood 4XL/5XL
Signalisatievest klasse 3 High Vis Rood 4XL/5XL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10105-001-005 |
| EAN | 7330509751374 |
| SKU leverancier | 3029102233004XL/5XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3029 |
| Material | 100% polyester, kettinggebreid, 120 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10105-001-005 | Maat | 4XL/5XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €19,65 (incl. btw) | |
| | SKU | M10105-001-003 | Maat | L/XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €19,65 (incl. btw) | |
| | SKU | M10105-001-002 | Maat | S/M | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €19,65 (incl. btw) | |
| | SKU | M10105-001-004 | Maat | XXL/3XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €19,65 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10105-001-005 |
| EAN | 7330509751374 |
| SKU leverancier | 3029102233004XL/5XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3029 |
| Material | 100% polyester, kettinggebreid, 120 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering A |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Hals | Met boord afgezette hals |
| Sluiting Vooraan | 1-weg kunststof rits |
| Voorzakken | Lus voor oortelefoonsnoer |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | A (bovenkleding) |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw