| Artikelcode (SKU) | M11235-001-005 |
| EAN | 7330509237250 |
| SKU leverancier | 334619743300L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3346 |
| Material | 100% polyester, eenzijdig geborsteld, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11235-001-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) | |
| | SKU | M11235-001-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) | |
| | SKU | M11235-001-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) | |
| | SKU | M11235-001-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) | |
| | SKU | M11235-001-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) | |
| | SKU | M11235-001-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) | |
| | SKU | M11235-001-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €85,85 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11235-001-005 |
| EAN | 7330509237250 |
| SKU leverancier | 334619743300L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3346 |
| Material | 100% polyester, eenzijdig geborsteld, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Muts | Vaste, verstelbare capuchon |
| Sluiting Vooraan | Sterke 1-weg kunststof rits |
| Voorzakken | Twee voorzakken |
| Afwerking | Boord aan onderkant |
| Mouweinde | Boord aan mouweinde |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| Capuchon | Vaste capuchon |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw