| Artikelcode (SKU) | M10743-002-005 |
| EAN | 7330509659458 |
| SKU leverancier | 432720053389L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4327 |
| Material | 100% polyester (84% PVC/16% PU), wind- en waterdicht, ademend, 350 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Ademend, Gelaste naden, Wind- en waterdicht, Verstelbare manchetten, Napoleon-zak, Afneembare capuchon, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10743-002-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) | |
| | SKU | M10743-002-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €99,97 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10743-002-005 |
| EAN | 7330509659458 |
| SKU leverancier | 432720053389L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4327 |
| Material | 100% polyester (84% PVC/16% PU), wind- en waterdicht, ademend, 350 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Ademend, Gelaste naden, Wind- en waterdicht, Verstelbare manchetten, Napoleon-zak, Afneembare capuchon, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 3 |
| En 343 | EN 343, klasse 3,1 |
| Functionaliteit | Wind- en waterdicht met gelaste naden |
| Kraag | Met fleece gevoerde kraag |
| Muts | Afneembare, verstelbare capuchon |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, D-ring |
| Sluiting Vooraan | Verborgen 2-weg kunstof rits, Sluiting met drukknopen, Stormsluiting met knopen |
| Voorzakken | Voorzakken met klep en drukknoop |
| Binnenzak | Napoleonzak aan binnenkant van voorbies |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbaar met trekkoord |
| Mouweinde | Verstelbaar manchet met neopreen polsband |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x, Kleur 5500 - max. 5 wasbeurten |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| Capuchon | Afneembare capuchon, Capuchon geschikt voor helm |
| Voering | Ongevoerd |
| Type Jas | Regenjas |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw