| Artikelcode (SKU) | M10694-006-005 |
| EAN | 7330509370902 |
| SKU leverancier | 486218115389L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4862 |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Waterafstotend, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10694-006-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) | |
| | SKU | M10694-006-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) | |
| | SKU | M10694-006-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) | |
| | SKU | M10694-006-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) | |
| | SKU | M10694-006-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) | |
| | SKU | M10694-006-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) | |
| | SKU | M10694-006-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Oranje/Marineblauw | niet op voorraad | €156,10 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10694-006-005 |
| EAN | 7330509370902 |
| SKU leverancier | 486218115389L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4862 |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Waterafstotend, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, Klasse 2 S-L, Klasse 3 XL->, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering B S - L |
| En 342 | EN 342 samen met art. 1862 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Voering in quilt, Warm gevoerd |
| Functionaliteit | Water- en vuilafstotende buitenstof |
| Kraag | Met fleece gevoerde kraag |
| Identiteitskaartzak | Afneembare ID-kaarthouder |
| Sluiting Vooraan | Verborgen sterke 1-weg kunststof rits |
| Borstzakken | Borstzak met rits |
| Voorzakken | Gevoerde insteekzakken |
| Binnenzak | Binnenzak met klittenbandsluiting |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbare onderkant met knopen |
| Mouweinde | Verstelbaar mouweinde met klittenband |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 30 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
| Type Jas | Winterjas |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw