| Artikelcode (SKU) | M10675-002-004 |
| EAN | 7330509403228 |
| SKU leverancier | 406418113389M |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4064 |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Waterafstotend, Verlengde rug, Brede reflectoren, Kunststof ritssluiting in twee richtingen |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10675-002-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10675-002-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10675-002-004 |
| EAN | 7330509403228 |
| SKU leverancier | 406418113389M |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4064 |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Waterafstotend, Verlengde rug, Brede reflectoren, Kunststof ritssluiting in twee richtingen |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS Klasse 2, S -> Klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering C ->S |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Donkere kleurvlakken op de meest vuilgevoelige delen |
| Plooi | Rugplooi voor extra bewegingsvrijheid |
| Kraag | Hoge kraag met rits |
| Identiteitskaartzak | Afneembare ID-kaarthouder |
| Sluiting Vooraan | Verborgen 1-weg kunststof rits |
| Borstzakken | Borstzak met rits, Borstzak met telefoonzak en pennenzak |
| Voorzakken | Voorzakken met rits |
| Binnenzak | Binnenzakken |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbare onderkant met klittenband |
| Mouweinde | Verstelbaar mouweinde met klittenband |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk en industrieel wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| High Vis Co Certificering | C (bovenkleding) |
| Voering | Ongevoerd |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2SY36 |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw