| Artikelcode (SKU) | M11312-050-004 |
| EAN | 7330509616475 |
| SKU leverancier | 342010133300M |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3420 |
| Material | 100% polyester, birdseye gebreid, UV-bescherming, vochtafvoerend, 130 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Functioneel gebreid, Vochtafvoerend, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11312-050-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-010 | Maat | 5XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) | |
| | SKU | M11312-050-011 | Maat | 6XL | Kleur | Geel | niet op voorraad | €68,90 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11312-050-004 |
| EAN | 7330509616475 |
| SKU leverancier | 342010133300M |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3420 |
| Material | 100% polyester, birdseye gebreid, UV-bescherming, vochtafvoerend, 130 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Functioneel gebreid, Vochtafvoerend, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 13758 2 | EN 13758-2 UPF 40+ |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS-M klasse 2, L-> klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering B ->L |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Materiaal met UV bescherming |
| Hals | Ronde hals |
| Reflectoren | Reflecterende details op romp, mouwen en schouders, 50 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x, Kleur 5500 – max. 40 °C, max. 25 wasbeurten |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw