| Artikelcode (SKU) | M11288-001-003 |
| EAN | 7330509254950 |
| SKU leverancier | 331310093300S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3313 |
| Material | 100% polyester, piqué, 130 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11288-001-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €39,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11288-001-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €39,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11288-001-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €39,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11288-001-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €39,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11288-001-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €39,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M11288-001-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel | niet op voorraad | €39,06 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11288-001-003 |
| EAN | 7330509254950 |
| SKU leverancier | 331310093300S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3313 |
| Material | 100% polyester, piqué, 130 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering A |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Hals | V-hals |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflectietape op schouders en romp |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | A (bovenkleding) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw