Shell jack High Vis High Vis Geel/Marineblauw S
Shell jack High Vis High Vis Geel/Marineblauw S
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M11309-004-003 |
| EAN | 7330509655191 |
| SKU leverancier | 339710133399S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3397 |
| Material | 100% polyester, birdseye gebreid, UV-bescherming, vochtafvoerend, 130 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Functioneel gebreid, Vochtafvoerend, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11309-004-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) | |
| | SKU | M11309-004-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €80,56 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11309-004-003 |
| EAN | 7330509655191 |
| SKU leverancier | 339710133399S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3397 |
| Material | 100% polyester, birdseye gebreid, UV-bescherming, vochtafvoerend, 130 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Functioneel gebreid, Vochtafvoerend, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 13758 2 | EN 13758-2 UPF 40+ |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering B |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Panelen in mesh bij de grootste transpiratiezones |
| Hals | Ronde hals |
| Panelen | Panelen voor optimale vochtvervoer |
| Naden | Strategisch geplaatste naden voor meer comfort onder de mouw |
| Print - Blåkläder | |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw