| Artikelcode (SKU) | 205657 |
| EAN | 7330509615973 |
| SKU leverancier | 330819745300XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3308 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% polyester, eenzijdig geborsteld, 240 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 205658 | Maat | XS | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) | |
| | SKU | 205656 | Maat | S | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) | |
| | SKU | 205655 | Maat | M | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) | |
| | SKU | 205654 | Maat | L | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) | |
| | SKU | 205657 | Maat | XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) | |
| | SKU | 205659 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) | |
| | SKU | 205660 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €97,51 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 205657 |
| EAN | 7330509615973 |
| SKU leverancier | 330819745300XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3308 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% polyester, eenzijdig geborsteld, 240 g/m² |
| Gender | Dames |
| Usp Upperwear | Zachte, geborstelde binnenkant, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS-S klasse 2, M-> klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering C |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Kraag | Hoge kraag |
| Sluiting Vooraan | 1-weg kunststof rits |
| Borstzakken | Borstzak met rits |
| Zijzakken | Zijzakken met rits |
| Afwerking | Boord aan onderkant |
| Mouweinde | Boord aan mouweinde |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| High Vis Co Certificering | C (bovenkleding) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw