| Artikelcode (SKU) | M10673-004-006 |
| EAN | 7330509347072 |
| SKU leverancier | 402318043399XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4023 |
| Material | 85% polyester, 15% katoen, satijn, 300g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10673-004-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | M10673-004-010 | Maat | 5XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) | |
| | SKU | 208764 | Maat | 6XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €124,41 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10673-004-006 |
| EAN | 7330509347072 |
| SKU leverancier | 402318043399XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4023 |
| Material | 85% polyester, 15% katoen, satijn, 300g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS-S klasse 2, M-> klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering C ->M |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Ongevoerd, Ongevoerd |
| Plooi | Rugplooi voor extra bewegingsvrijheid |
| Juk | Rugplooi voor extra bewegingsvrijheid |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Sluiting Vooraan | Verborgen 1-weg metalen rits |
| Borstzakken | Borstzakken met klep en knoopsluiting |
| Voorzakken | Voorzakken met klep en zijzakken |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbare onderkant met knopen |
| Mouweinde | Verstelbaar mouweinde met drukknoop |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| High Vis Co Certificering | C (bovenkleding) |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw