| Artikelcode (SKU) | M10697-005-006 |
| EAN | 7330509481226 |
| SKU leverancier | 490625125300XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4906 |
| Material | 100 % polyester, dubbel gebreide interlock, 290g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | 2-laags softshell, Ademend, Manchetten met duimgaten, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10697-005-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) | |
| | SKU | M10697-005-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €109,06 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10697-005-006 |
| EAN | 7330509481226 |
| SKU leverancier | 490625125300XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4906 |
| Material | 100 % polyester, dubbel gebreide interlock, 290g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | 2-laags softshell, Ademend, Manchetten met duimgaten, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Kraag | Hoge kraag |
| Identiteitskaartzak | D-ring |
| Sluiting Vooraan | Sterke 1-weg kunststof rits, Windvanger aan binnenzijde |
| Borstzakken | Borstzakken met rits |
| Voorzakken | Voorzakken met rits |
| Afwerking | Elastische boord onderkant |
| Mouweinde | Verlengde manchet met duimgat en elastische boord |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| Voering | Ongevoerd |
| Type Jas | Softshell jack |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw