High Vis Sweatpants Marineblauw/Oranje XL
High Vis Sweatpants Marineblauw/Oranje XL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M11295-006-006 |
| EAN | 7330509595480 |
| SKU leverancier | 333210308833XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3332 |
| Pasvorm | Normale pasvorm |
| Material | 100% katoen, single jersey, 180 g/m², Fluorescerend materiaal van 100% Polyester |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11295-006-002 | Maat | XS | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11295-006-003 | Maat | S | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11295-006-004 | Maat | M | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11295-006-005 | Maat | L | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11295-006-006 | Maat | XL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11295-006-007 | Maat | XXL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) | |
| | SKU | M11295-006-009 | Maat | 4XL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €39,54 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11295-006-006 |
| EAN | 7330509595480 |
| SKU leverancier | 333210308833XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3332 |
| Pasvorm | Normale pasvorm |
| Material | 100% katoen, single jersey, 180 g/m², Fluorescerend materiaal van 100% Polyester |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | High Vis panelen, Reflecterende details |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Elektriciën, Loodgieter, Monteur, Magazijnmedewerker, Servicemedewerker |
| Niet High Vis Gecertificeerd | Niet High Vis gecertificeerd |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Hals | Ronde hals |
| Panelen | gele fluorescerende zones voor verhoogde zichtbaarheid |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, Reflectie op schouders |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw