| Artikelcode (SKU) | M11297-006-006 |
| EAN | 7330509500910 |
| SKU leverancier | 333810518933XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3338 |
| Material | 100% polyester, pique gebreid, vochtafvoerend, UV-bescherming, 155 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Vochtafvoerend, High Vis panelen, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11297-006-002 | Maat | XS | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-003 | Maat | S | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-004 | Maat | M | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-005 | Maat | L | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-006 | Maat | XL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-007 | Maat | XXL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-008 | Maat | XXXL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-009 | Maat | 4XL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-010 | Maat | 5XL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) | |
| | SKU | M11297-006-011 | Maat | 6XL | Kleur | Marineblauw/geel | niet op voorraad | €85,11 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11297-006-006 |
| EAN | 7330509500910 |
| SKU leverancier | 333810518933XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3338 |
| Material | 100% polyester, pique gebreid, vochtafvoerend, UV-bescherming, 155 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Upperwear | Vochtafvoerend, High Vis panelen, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Wegenbouw, Magazijnmedewerker |
| En 13758 2 | EN 13758-2 UPF 40+ |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering D |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Stof met grote vochtdoorlatendheid |
| Hals | Halsopening met knopen |
| Kraag | Ribgebreide kraag |
| Naden | Versterkte naad in nek |
| Blåkläder print op schouder | |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, Reflectie op lichaam en mouwen |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x - geldt voor kleur 9955, Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 1 |
| High Vis Co Certificering | D (bovenkleding) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw