| Artikelcode (SKU) | M10104-005-006 |
| EAN | 7330509374146 |
| SKU leverancier | 302718045500XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3027 |
| Material | 85% polyester, 15% katoen, satijn, 300g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Voorgebogen mouwen, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10104-005-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €115,08 (incl. btw) | |
| | SKU | M10104-005-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €115,08 (incl. btw) | |
| | SKU | M10104-005-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €115,08 (incl. btw) | |
| | SKU | M10104-005-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €115,08 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10104-005-006 |
| EAN | 7330509374146 |
| SKU leverancier | 302718045500XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3027 |
| Material | 85% polyester, 15% katoen, satijn, 300g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Voorgebogen mouwen, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering A |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Hamerhouder | Hamerlus aan zijkant |
| Lussen | Brede lussen |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Detailkaart | Opening op de rug voor vastmaken van veiligheidstuig. |
| Sluiting Vooraan | Verborgen sterke 1-weg metalen rits, Dubbele ritsen aan de voorzijde voor verstelbare wijdte |
| Borstzakken | Los hangende borstzakken met Safety-strap, waarvan één met telefoonzak en één met patentknopen en meshouder |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - voor en achter |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflectietape op schouders en romp |
| Wasinstructies | Kleur 5500 - max. 5 wasbeurten, Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | A (bovenkleding) |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw