| Artikelcode (SKU) | 212068 |
| EAN | 7330509696927 |
| SKU leverancier | 496721203399XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4967 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% polyester, zwaar breisel, éénzijdig geborsteld, 380 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 212068 | Maat | XS | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) | |
| | SKU | 212066 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) | |
| | SKU | 212065 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) | |
| | SKU | 212064 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) | |
| | SKU | 212067 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) | |
| | SKU | 212069 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) | |
| | SKU | 212070 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €143,08 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 212068 |
| EAN | 7330509696927 |
| SKU leverancier | 496721203399XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4967 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% polyester, zwaar breisel, éénzijdig geborsteld, 380 g/m² |
| Gender | Dames |
| Usp Jackets | Comfortabele, geborstelde binnenkant, Verlengde rug, Gesegmenteerde reflectoren, Kunststof ritssluiting in twee richtingen |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Hovenier, Chauffeur |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering B |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | Versterkt op schouders, mouwen en in zijkant |
| Muts | Vaste capuchon |
| Sluiting Vooraan | Ritssluiting, voorzien van kleine, met fleece gevoerde kinbeschermer, 2-weg kunststof rits |
| Borstzakken | Borstzak met rits |
| Voorzakken | Voorzakken, waarvan één met D-ring, Voorzakken met rits |
| Afwerking | Verlengde achterkant |
| Mouweinde | Mouweinde met elastische band |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, Reflectie op lichaam en mouwen |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 20 x |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw