| Artikelcode (SKU) | 211168 |
| EAN | 7330509510223 |
| SKU leverancier | 488825245599XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4888 |
| Pasvorm | Voorgevormde mouwen |
| Material | 100% polyester, gelamineerd fleece, water- en winddicht, ademend, 280 g/m² |
| Gender | Heren |
| Artikelcode (SKU) | 211168 |
| EAN | 7330509510223 |
| SKU leverancier | 488825245599XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4888 |
| Pasvorm | Voorgevormde mouwen |
| Material | 100% polyester, gelamineerd fleece, water- en winddicht, ademend, 280 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Ademend, Wind- en waterdicht, Manchetten met duimgaten, Robuuste verborgen kunststof ritssluiting, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering C |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Donkere kleurvlakken op de meest vuilgevoelige delen, Wind- en waterdicht materiaal met ademende functie, zonder getapete naden |
| Versterking | CORDURA®-versterkt vooraan, op rug en mouw, CORDURA®-versterkte kraag, schouders, ellebogen, zoom en windflap |
| Kraag | Hoge kraag met rits |
| Identiteitskaartzak | D-ring |
| Sluiting Vooraan | Verborgen sterke 1-weg kunststof rits |
| Borstzakken | Borstzak met rits |
| Voorzakken | Voorzakken met rits en twee binnenzakken |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Verstelbaar met trekkoord |
| Mouweinde | Verlengde manchet met duimgat en elastische boord |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | C (bovenkleding) |
| Voering | Ongevoerd |
| Type Jas | Hybride jack, Fleecejack |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw