Dames jack High Vis High Vis Geel/Marineblauw XXL
Dames jack High Vis High Vis Geel/Marineblauw XXL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 191672 |
| EAN | 7330509811450 |
| SKU leverancier | 333610135500XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3336 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% polyester, birdseye gebreid, UV-bescherming, vochtafvoerend, 130 g/m² |
| Gender | Dames |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 191667 | Maat | XS | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 191668 | Maat | S | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 191669 | Maat | M | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 191670 | Maat | L | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 191671 | Maat | XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 191672 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) | |
| | SKU | 191673 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €58,59 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 191672 |
| EAN | 7330509811450 |
| SKU leverancier | 333610135500XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3336 |
| Pasvorm | Damespasvorm |
| Material | 100% polyester, birdseye gebreid, UV-bescherming, vochtafvoerend, 130 g/m² |
| Gender | Dames |
| Usp Upperwear | Functioneel gebreid, Vochtafvoerend, UV-bescherming, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Wegenbouw |
| En 13758 2 | EN 13758-2 UPF 40+ |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering B |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Materiaal met UV bescherming |
| Hals | V-hals |
| Split | Split aan zijkant |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw