| Artikelcode (SKU) | M10687-008-007 |
| EAN | 7330509470114 |
| SKU leverancier | 483325605500XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4833 |
| Material | 100% polyester, fleece, geborstelde binnenkant, anti-pilling, 250 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Anti-pilling behandeld, Comfortabele, geborstelde binnenkant, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10687-008-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M10687-008-010 | Maat | 5XL | Kleur | Rood | niet op voorraad | €80,94 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10687-008-007 |
| EAN | 7330509470114 |
| SKU leverancier | 483325605500XXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4833 |
| Material | 100% polyester, fleece, geborstelde binnenkant, anti-pilling, 250 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Anti-pilling behandeld, Comfortabele, geborstelde binnenkant, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS-S klasse 2, M-> klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering C ->M |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Sluiting Vooraan | 1-weg kunststof rits |
| Voorzakken | Voorzakken met rits |
| Mouweinde | Mouweinde met elastische band |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| High Vis Co Certificering | C (bovenkleding) |
| Type Jas | Fleecejack |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw