Signalisatievest klasse 3 High Vis Rood XXL/3XL
Signalisatievest klasse 3 High Vis Rood XXL/3XL
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10103-003-004 |
| EAN | 7330509445877 |
| SKU leverancier | 302310225300XXL/3XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3023 |
| Material | 100% polyester, kettinggebreid, 120 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10103-003-005 | Maat | 4XL/5XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €29,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10103-003-003 | Maat | L/XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €29,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10103-003-002 | Maat | S/M | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €29,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10103-003-001 | Maat | XS/S | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €29,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10103-003-004 | Maat | XXL/3XL | Kleur | High Vis Oranje | niet op voorraad | €29,84 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10103-003-004 |
| EAN | 7330509445877 |
| SKU leverancier | 302310225300XXL/3XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3023 |
| Material | 100% polyester, kettinggebreid, 120 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, XS/S Klasse 2, S/M -> Klasse 3, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering B ->M |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Hals | Met boord afgezette hals, V-hals |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Sluiting Vooraan | 1-weg kunststof rits |
| Documentenzak | Binnenzak documenten. |
| Voorzakken | Lus voor oortelefoonsnoer |
| Afwerking | Verlengde achterkant |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| High Vis Co Certificering | B (bovenkleding) |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw