| Artikelcode (SKU) | M10686-004-008 |
| EAN | 7330509347317 |
| SKU leverancier | 482819003399XXXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4828 |
| Material | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Warmte-isolerende voering, Waterafstotend, Robuuste verborgen kunststof ritssluiting, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10686-004-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €165,31 (incl. btw) | |
| | SKU | M10686-004-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €165,31 (incl. btw) | |
| | SKU | M10686-004-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €165,31 (incl. btw) | |
| | SKU | M10686-004-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €165,31 (incl. btw) | |
| | SKU | M10686-004-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €165,31 (incl. btw) | |
| | SKU | M10686-004-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €165,31 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10686-004-008 |
| EAN | 7330509347317 |
| SKU leverancier | 482819003399XXXL |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4828 |
| Material | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Warmte-isolerende voering, Waterafstotend, Robuuste verborgen kunststof ritssluiting, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 3 |
| En 342 | EN 342 samen met art. 1883 of 1885 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Voering | Voering in pilé bij kraag, Voering in pilé romp, Quiltvoering in de mouwen, Warm gevoerd |
| Functionaliteit | Slijtvast waterafstotend materiaal |
| Muts | Afneembare en verstelbare capuchon (los verkrijgbaar, 2165/2166, 2175) |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder, afsluitbaar |
| Bedrukken | Rits in achtervoering voor belettering. |
| Sluiting Vooraan | Verborgen sterke 1-weg kunststof rits |
| Borstzakken | Borstzakken met rits |
| Voorzakken | Voorzakken met klep en zijzakken |
| Binnenzak | Binnenzak met klittenbandsluiting |
| Telefoonzak | Binnenzak voor telefoon |
| Mouwzak | Mouwzak met pennenzak |
| Afwerking | Verstelbare onderkant met knopen |
| Mouweinde | Verstelbaar mouweinde met klittenband |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x, Aantal wasbeurten: 40 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| Type Jas | Winterjas |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw