| Artikelcode (SKU) | M11588-011-007 |
| EAN | 5414729073972 |
| SKU leverancier | 3501004070B6681002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = >10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES70 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11588-011-005 | Maat | L | Kleur | FLUO-ORANJE/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €82,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M11588-011-007 | Maat | 2XL | Kleur | FLUO-ORANJE/MARINEBLAUW | op voorraad | €82,76 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11588-011-007 |
| EAN | 5414729073972 |
| SKU leverancier | 3501004070B6681002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = >10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES70 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | GEWATT.VOERING.KWAL |
| Sluiting type | inritsbaar in een buitenvest d.m.v. systeemritssluiting, verborgen lange ritssluiting onder flap, drukknoopsluiting, napoleonzak met ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Zakken | steekzak met klep, borstzak, gsm-zak, binnenzak |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 60mm (XS-M) & 50mm (L-3XL) |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Getapete naden | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS/S klasse 1,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw