| Artikelcode (SKU) | M11489-009-007 |
| EAN | 5414729071435 |
| SKU leverancier | 3003294074B6981002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m², +/- 280 g/m² G |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | 2XL |
| Gewicht (kwaliteit) | 280 G/M² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11489-009-002 | Maat | XS | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €131,29 (incl. btw) | |
| | SKU | M11489-009-003 | Maat | S | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €131,29 (incl. btw) | |
| | SKU | M11489-009-004 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €131,29 (incl. btw) | |
| | SKU | M11489-009-005 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €131,29 (incl. btw) | |
| | SKU | M11489-009-006 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €131,29 (incl. btw) | |
| | SKU | M11489-009-007 | Maat | 2XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €131,29 (incl. btw) | |
| | SKU | M11489-009-008 | Maat | 3XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €131,29 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11489-009-007 |
| EAN | 5414729071435 |
| SKU leverancier | 3003294074B6981002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m², +/- 280 g/m² G |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | 2XL |
| Gewicht (kwaliteit) | 280 G/M² |
| Gewicht (kwaliteit lengte) | 310 G/M² |
| Materiaal | polyester |
| Kleur (combinatie) | marineblauw/geel |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, taille regelbaar met elastisch trekkoord, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000mm - MVP = 5000 g/m²/24h, WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES74, PES21 |
| Compositie | 100% PES, 100% PES |
| Voering | 3LAAGSE.SOFTSH.FL.VOERINGSTOF |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Zakken | binnenzak, gsm-zak |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS/S klasse 2,UKCA,CE categorie II |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw