| Artikelcode (SKU) | M11503-010-005 |
| EAN | 5414729019529 |
| SKU leverancier | 3001842074B698100L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 300 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, verlengde rug |
| Stof materiaal | PESCO74, PESCO64 |
| Compositie | 60%PES/40%COT, 65PES/35%COT |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11503-010-002 | Maat | XS | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €88,57 (incl. btw) | |
| | SKU | M11503-010-004 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €88,57 (incl. btw) | |
| | SKU | M11503-010-005 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €88,57 (incl. btw) | |
| | SKU | M11503-010-006 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €88,57 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11503-010-005 |
| EAN | 5414729019529 |
| SKU leverancier | 3001842074B698100L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 300 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro, verlengde rug |
| Stof materiaal | PESCO74, PESCO64 |
| Compositie | 60%PES/40%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Drukknoop | taille regelbaar met drukknopen, drukknop |
| Sluiting type | verborgen lange ritssluiting onder flap |
| Rugplooien | 1 |
| Zakken | steekzak, borstzak, binnenzak, gsm-zak |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw