| Artikelcode (SKU) | M11616-016-005 |
| EAN | 5414729090610 |
| SKU leverancier | 3003762084B664300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Stof materiaal | PESCO84 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| Antipilling | 1 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11616-016-003 | Maat | S | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | op voorraad | €64,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M11616-016-005 | Maat | L | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €64,98 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11616-016-005 |
| EAN | 5414729090610 |
| SKU leverancier | 3003762084B664300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Stof materiaal | PESCO84 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| Antipilling | 1 |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | korte ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Reflecterende elementen | elastische reflecterende banden van 50 mm |
| Cordura® versterking | versterkte afwerking aan nek, schouders en mouwen |
| Boordtype | gebreide kraag, mouw- en heupboord |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw