| Artikelcode (SKU) | M11492-009-004 |
| EAN | 5414729101965 |
| SKU leverancier | 5001204070B698100M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Bewerking (fabricage, afwerking) | gewatteerd |
| Stofsamenstelling | polyester |
| High visibility | ja |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11492-009-002 | Maat | XS | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €145,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11492-009-003 | Maat | S | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €145,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11492-009-004 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €145,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11492-009-005 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €145,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11492-009-006 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €145,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11492-009-007 | Maat | 2XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €145,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11492-009-008 | Maat | 3XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €145,81 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11492-009-004 |
| EAN | 5414729101965 |
| SKU leverancier | 5001204070B698100M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Bewerking (fabricage, afwerking) | gewatteerd |
| Stofsamenstelling | polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | M |
| Gewicht (kwaliteit lengte) | 200 G/M² |
| Materiaal | polyester |
| Kleur (combinatie) | marineblauw/geel |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, verlengde rug, kap met elastisch trekkoord |
| Waterafstotend | WR = >10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES70 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | GEWATT.VOERING.KWAL |
| Elastische heupboord | 1 |
| Sluiting type | verborgen lange ritssluiting onder flap, drukknoopsluiting, steekzak met ritssluiting, napoleonzak met ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Zakken | borstzak met klep, binnenzak, gsm-zak |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Getapete naden | 1 |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS/S klasse 2,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN 342:2017 - klasse 0,275(B) – 3 – WP,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw