| Artikelcode (SKU) | M11614-011-006 |
| EAN | 5414729073545 |
| SKU leverancier | 3003464070B698100XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Stofsamenstelling | polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | XL |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11614-011-003 | Maat | S | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €122,69 (incl. btw) | |
| | SKU | M11614-011-004 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €122,69 (incl. btw) | |
| | SKU | M11614-011-005 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €122,69 (incl. btw) | |
| | SKU | M11614-011-006 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €122,69 (incl. btw) | |
| | SKU | M11614-011-007 | Maat | 2XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €122,69 (incl. btw) | |
| | SKU | M11614-011-008 | Maat | 3XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €122,69 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11614-011-006 |
| EAN | 5414729073545 |
| SKU leverancier | 3003464070B698100XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Stofsamenstelling | polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat (internationaal) | XL |
| Gewicht (kwaliteit lengte) | 200 G/M² |
| Materiaal | polyester |
| Kleur (combinatie) | marineblauw/geel |
| Verstelbaar | verlengde rug, kap met elastisch trekkoord |
| Waterafstotend | WR = >10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES70 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | NETVOERINGSTOF.KWAL |
| Polsbanden met windvanger | polsbanden met tricot windvanger |
| Sluiting type | systeemritssluiting voor het inritsen van een binnenvest (apart te bestellen), 2-way ritssluiting verborgen onder flap, drukknoopsluiting, napoleonzak met ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Zakken | steekzak met klep, borstzak met klep, binnenzak, gsm-zak |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Getapete naden | 1 |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS klasse 2,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw