- Stijlvolle en behaaglijk warme hoodie van zachte tricot.
- Ideaal voor zowel werk- als vrijetijdskleding.
- Voorzien van telefoonzakje met ritssluiting en een opening voor koptelefoon.
- Zeer geschikt om uw bedrijf te profileren
| Artikelcode (SKU) | M11249-002-009 |
| EAN | 7330509813683 |
| SKU leverancier | 3430115886004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Donker marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11249-002-002 | Maat | XS | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €90,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-003 | Maat | S | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €90,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-004 | Maat | M | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €90,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-005 | Maat | L | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €90,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-006 | Maat | XL | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €90,27 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-007 | Maat | XXL | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €88,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-008 | Maat | 3XL | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €88,94 (incl. btw) | |
| | SKU | M11249-002-009 | Maat | 4XL | Kleur | Donker marineblauw | niet op voorraad | €88,94 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11249-002-009 |
| EAN | 7330509813683 |
| SKU leverancier | 3430115886004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 100% katoen, french terry, 320 g/m² G |
| Kleur | Donker marineblauw |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, french terry, 320 g/m² |
| Kwaliteit | 1158 |
| Kleurnummer | 8600 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw