- Ongevoerd werkvest met details in contrasterende kleur en verstelbare boord.
- Rugplooi voor een betere bewegingsvrijheid
| Artikelcode (SKU) | M10114-006-005 |
| EAN | 7330509383674 |
| SKU leverancier | 316418002499L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Khaki/zwart |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10114-006-003 | Maat | S | Kleur | Khaki/zwart | niet op voorraad | €57,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10114-006-004 | Maat | M | Kleur | Khaki/zwart | niet op voorraad | €57,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10114-006-005 | Maat | L | Kleur | Khaki/zwart | niet op voorraad | €57,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10114-006-006 | Maat | XL | Kleur | Khaki/zwart | niet op voorraad | €57,84 (incl. btw) | |
| | SKU | M10114-006-007 | Maat | 2XL | Kleur | Khaki/zwart | niet op voorraad | €57,84 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10114-006-005 |
| EAN | 7330509383674 |
| SKU leverancier | 316418002499L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² G |
| Kleur | Khaki/zwart |
| Stofsamenstelling | 65% polyester, 35% katoen, twill, 240 g/m² |
| Kwaliteit | 1800 |
| Kleurnummer | 2499 |
| Categorie | Industrie/service |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw