| Artikelcode (SKU) | 827279 |
| EAN | 5414729189680 |
| SKU leverancier | 3003802084B698100L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | tweelaagse kap met elastisch trekkoord |
| Stof materiaal | PESCO84 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 827276 | Maat | XS | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €93,78 (incl. btw) | |
| | SKU | 827277 | Maat | S | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €93,78 (incl. btw) | |
| | SKU | 827278 | Maat | M | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €93,78 (incl. btw) | |
| | SKU | 827279 | Maat | L | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €93,78 (incl. btw) | |
| | SKU | 827280 | Maat | XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | niet op voorraad | €93,78 (incl. btw) | |
| | SKU | 827281 | Maat | 2XL | Kleur | FLUOGEEL/MARINEBLAUW | op voorraad | €93,78 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 827279 |
| EAN | 5414729189680 |
| SKU leverancier | 3003802084B698100L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Verstelbaar | tweelaagse kap met elastisch trekkoord |
| Stof materiaal | PESCO84 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 50 mm |
| Boordtype | gebreide mouw- en heupboord |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS/S klasse 2,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw