- Vul de garderobe met een heerlijk basisproduct x 5.
- Handige en comfortabele rondgebreide T-shirts van 100% katoen.
- Ribgebreide hals met versterkte nek- en schoudernaad.
- Het model in grijs is alleen verkrijgbaar in katoen/viscose kwaliteit
| Artikelcode (SKU) | M11290-032-009 |
| EAN | 7330509323267 |
| SKU leverancier | 3325104210004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11290-032-002 | Maat | XS | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-003 | Maat | S | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-004 | Maat | M | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-005 | Maat | L | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-006 | Maat | XL | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-007 | Maat | 2XL | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-008 | Maat | 3XL | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) | |
| | SKU | M11290-032-009 | Maat | 4XL | Kleur | Wit | niet op voorraad | €68,00 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11290-032-009 |
| EAN | 7330509323267 |
| SKU leverancier | 3325104210004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 150 g/m² |
| Kwaliteit | 1042 |
| Kleurnummer | 1000 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw