- Zacht en comfortabel T-shirt met ribboordhalslijn en versterkte nek- en schoudernaden.
- Normale pasvorm.
- Eén maat per pakket
| Artikelcode (SKU) | M11287-048-009 |
| EAN | 7330509599358 |
| SKU leverancier | 3302103390004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 85% katoen, 15% viscose, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | Grijs mêlee |
| Stofsamenstelling | 85% katoen, 15% viscose, single jersey, 180 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11287-048-002 | Maat | XS | Kleur | Grijs | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11287-048-003 | Maat | S | Kleur | Grijs | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11287-048-007 | Maat | 2XL | Kleur | Grijs | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11287-048-008 | Maat | 3XL | Kleur | Grijs | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11287-048-009 | Maat | 4XL | Kleur | Grijs mêlee | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11287-048-009 |
| EAN | 7330509599358 |
| SKU leverancier | 3302103390004XL |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | 4xl |
| Gewicht | 85% katoen, 15% viscose, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | Grijs mêlee |
| Stofsamenstelling | 85% katoen, 15% viscose, single jersey, 180 g/m² |
| Kwaliteit | 1033 |
| Kleurnummer | 9000 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw