- Zacht en comfortabel T-shirt met ribboordhalslijn en versterkte nek- en schoudernaden.
- Normale pasvorm.
- Eén maat per pakket
| Artikelcode (SKU) | M11286-032-005 |
| EAN | 7330509184783 |
| SKU leverancier | 330210301000L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11286-032-003 | Maat | S | Kleur | Wit | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11286-032-004 | Maat | M | Kleur | Wit | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11286-032-005 | Maat | L | Kleur | Wit | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11286-032-006 | Maat | XL | Kleur | Wit | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M11286-032-007 | Maat | 2XL | Kleur | Wit | niet op voorraad | €143,75 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11286-032-005 |
| EAN | 7330509184783 |
| SKU leverancier | 330210301000L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² G |
| Kleur | Wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, single jersey, 180 g/m² |
| Kwaliteit | 1030 |
| Kleurnummer | 1000 |
| Categorie | Profiel |
| Land van herkomst | Bd |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw