| Artikelcode (SKU) | M11635-012-004 |
| EAN | 5414729179469 |
| SKU leverancier | 7100374006B061200M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 150 g/m² G |
| Stof materiaal | PES06 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11635-012-002 | Maat | XS | Kleur | FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €65,58 (incl. btw) | |
| | SKU | M11635-012-003 | Maat | S | Kleur | FLUO-ORANJE | op voorraad | €65,58 (incl. btw) | |
| | SKU | M11635-012-004 | Maat | M | Kleur | FLUO-ORANJE | op voorraad | €65,58 (incl. btw) | |
| | SKU | M11635-012-005 | Maat | L | Kleur | FLUO-ORANJE | op voorraad | €65,58 (incl. btw) | |
| | SKU | M11635-012-006 | Maat | XL | Kleur | FLUO-ORANJE | op voorraad | €65,58 (incl. btw) | |
| | SKU | M11635-012-007 | Maat | 2XL | Kleur | FLUO-ORANJE | op voorraad | €65,58 (incl. btw) | |
| | SKU | M11635-012-008 | Maat | 3XL | Kleur | FLUO-ORANJE | op voorraad | €65,58 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11635-012-004 |
| EAN | 5414729179469 |
| SKU leverancier | 7100374006B061200M |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 150 g/m² G |
| Stof materiaal | PES06 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Vochtbeheer | SNELDROGEND, VOCHTAFVOEREND |
| Ademend | 1 |
| Antibacterieel | 1 |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 50 mm |
| Ronde hals | 1 |
| Cordura® versterking | versterking van schouder tot schouder, versterking voor waslabel in de nek |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel aan zoom, hals en mouwen |
| Certificaten | Certificatie EN 13758-2:2003+A1:2006,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - XS klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw