| Artikelcode (SKU) | M11615-032-008 |
| EAN | 5414729076553 |
| SKU leverancier | 1003701073B0704003XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 340 g/m² G |
| Kledingmaat (internationaal) | 3XL |
| Materiaal | katoen |
| Kleur | zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11615-032-003 | Maat | S | Kleur | ZWART | op voorraad | €154,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M11615-032-004 | Maat | M | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €154,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M11615-032-005 | Maat | L | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €154,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M11615-032-006 | Maat | XL | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €154,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M11615-032-007 | Maat | 2XL | Kleur | ZWART | op voorraad | €154,76 (incl. btw) | |
| | SKU | M11615-032-008 | Maat | 3XL | Kleur | ZWART | op voorraad | €154,76 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11615-032-008 |
| EAN | 5414729076553 |
| SKU leverancier | 1003701073B0704003XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 340 g/m² G |
| Kledingmaat (internationaal) | 3XL |
| Materiaal | katoen |
| Kleur | zwart |
| Kleur (basis) | zwart |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Elastische tailleband | vaste rugelastiek |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO73 |
| Compositie | 100%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | polsbanden met drukknoopsluiting, 2-way ritssluiting verborgen onder flap, verborgen drukknoopsluiting, borstzak met klep en verborgen sluiting, achterzak met klep en verborgen sluiting, linkerdijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep e |
| Rugplooien | 1 |
| Zakken | steekzak, doorsteekzak, gsm-zak, binnenzak, verstelbare kniezakken |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11611:2015 A1+A2 - klasse 1,Certificatie EN ISO 11612:2015 - A1A2B1C1D0E1F1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw