| Artikelcode (SKU) | M11546-004-007 |
| EAN | 5414729089096 |
| SKU leverancier | 4001421073B03730046 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 340 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat | 52 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11546-004-007 | Maat | 46 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €114,83 (incl. btw) | |
| | SKU | M11546-004-011 | Maat | 54 | Kleur | CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €114,83 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11546-004-007 |
| EAN | 5414729089096 |
| SKU leverancier | 4001421073B03730046 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 340 g/m² G |
| Stofsamenstelling | katoen/polyester |
| High visibility | ja |
| Kledingmaat | 52 |
| Kleur | grijs |
| Kleur (basis) | grijs |
| Model | Amerikaans |
| Verstelbaar | verstelbare bretellen, verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO73 |
| Compositie | 100%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, gsm-zak, binnenzak, verstelbare kniezakken |
| Sluiting type | borstzak met klep en verborgen sluiting, achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verborgen sluiting |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11611:2015 A1+A2 - klasse 1,Certificatie EN ISO 11612:2015 - A1A2B1C1D0E1F1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw