| Artikelcode (SKU) | M10002-001-003 |
| EAN | 5414729095288 |
| SKU leverancier | 2008472061B674100110 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Sexe | kinderen |
| Kledingmaat | 110 |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10002-001-002 | Maat | 104 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-003 | Maat | 110 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-004 | Maat | 116 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-005 | Maat | 122 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-006 | Maat | 128 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-007 | Maat | 134 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-008 | Maat | 140 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-009 | Maat | 146 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-010 | Maat | 152 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) | |
| | SKU | M10002-001-011 | Maat | 158 | Kleur | ZWART/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €53,48 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10002-001-003 |
| EAN | 5414729095288 |
| SKU leverancier | 2008472061B674100110 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m² G |
| Sexe | kinderen |
| Kledingmaat | 110 |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Stof materiaal | PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | wegsteekbare Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, grote insteekzak voor de spijkerzakken, dijbeenzak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw