| Artikelcode (SKU) | M10664-002-001 |
| EAN | 7330509345184 |
| SKU leverancier | 260318603389C144 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 2603 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10627-002-003 | Maat | C46 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-004 | Maat | C48 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-005 | Maat | C50 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-006 | Maat | C52 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-007 | Maat | C54 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-008 | Maat | C56 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-010 | Maat | C60 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10627-002-011 | Maat | C62 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10664-002-001 | Maat | C144 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) | |
| | SKU | M10664-002-002 | Maat | C146 | Kleur | High Vis Geel/Marineblauw | niet op voorraad | €155,98 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10664-002-001 |
| EAN | 7330509345184 |
| SKU leverancier | 260318603389C144 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 2603 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, 300 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering Y |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | CORDURA®-versterkte kniezakken en achterzakken |
| Hamerhouder | Hamerlus aan zijkant |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder |
| Bretels | Brede bretels met sterke elastiek. |
| Sluiting Vooraan | Verborgen sterke 2-weg metalen rits |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi |
| Beenzakken | Beenzak met klep en plooi met pennenzak, extra zak, telefoonzak en ID-kaartzak |
| Borstzakken | Borstzakken met Safety-straps, één met patent knopen en meshouder |
| Voorzakken | Voorzakken met opzetstuk |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken voor en achter, Gereedschapszakken - kunnen worden opgeborgen in de geplooide voorzakken |
| Duimstokzak | Duimstokzak met meshouder en pennenzak |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Y (werkbroek) |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw