| Artikelcode (SKU) | M10669-008-010 |
| EAN | 7330509773055 |
| SKU leverancier | 266018115396C162 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 2660 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10650-008-010 | Maat | 120 | Kleur | Blaklader (D120) Bretelbroek High Vis High Vis Oranje/Medium Grijs ref. 26601811 | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-002 | Maat | C44 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-003 | Maat | C46 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-004 | Maat | C48 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-005 | Maat | C50 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-006 | Maat | C52 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-007 | Maat | C54 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-008 | Maat | C56 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-009 | Maat | C58 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) | |
| | SKU | M10632-008-010 | Maat | C60 | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €182,87 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10669-008-010 |
| EAN | 7330509773055 |
| SKU leverancier | 266018115396C162 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 2660 |
| Pasvorm | Normaal |
| Material | 65% polyester, 35% katoen, twill, waterwerende afwerking, 240 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En 14404 | EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032 |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Klasse 2 en 3 kledingstukken in oranje kleurstellingen zijn in overeenstemming met RIS-3279-TOM uitgave 2, Combinatiecertificering Z |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | Met CORDURA®-versterkte knieën en achterzakken |
| Hamerhouder | Hamerlus aan zijkant |
| Taille | Verstelbaar in de taille |
| Identiteitskaartzak | ID-kaarthouder |
| Bretels | Brede bretels met sterke elastiek. |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi |
| Beenzakken | Beenzak met plooi, telefoonzak en pennenzak |
| Borstzakken | Borstzak |
| Voorzakken | Schuine voorzakken |
| Kniebeschermingszakken | Kniebeschermerszakken |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken in CORDURA® worden apart verkocht (2183) |
| Duimstokzak | Duimstokzak met extra zak en meshouder |
| Reflectoren | 70 mm breed reflectietape, Reflecterende details rond been |
| Wasinstructies | Huishoudelijke wasbeurten: 50 x, Industriele wasbeurten: 50 x, Kleur 55XX/XX55 - Huishoudelijk en industrieel wassen volgens de eisen van EN ISO 20471 |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | Z (werkbroek) |
| Milieukeurmerk | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Oeko Tex® Made In Green | M2AN2U2D3 |
| Was | Industrieel wasbaar EN ISO 15797 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw