| Artikelcode (SKU) | M10710-004-004 |
| EAN | 7330509780046 |
| SKU leverancier | 192118313399C48 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1921 |
| Material | 85% polyester, 15% katoen, ripstop, 250 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Chauffeur, Wegenbouw |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10710-004-003 | Maat | C46 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €201,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M10710-004-004 | Maat | C48 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €201,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M10710-004-005 | Maat | C50 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €201,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M10710-004-006 | Maat | C52 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €201,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M10710-004-008 | Maat | C56 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €201,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M10710-004-009 | Maat | C58 | Kleur | High Vis Geel/Zwart | niet op voorraad | €201,42 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10710-004-004 |
| EAN | 7330509780046 |
| SKU leverancier | 192118313399C48 |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 1921 |
| Material | 85% polyester, 15% katoen, ripstop, 250 g/m² |
| Gender | Heren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering X |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Versterking | CORDURA®-versterkte gereedschapszakken, achterzakken en duimstokzak |
| Hamerhouder | Hamerlus aan beide zijden |
| Lussen | Brede riemlus aan de achterkant |
| Knopen | Met rubber beklede metalen knopen |
| Meshouder | Meshouder met knoop |
| Taille | Verstelbaar in de taille |
| Identiteitskaartzak | D-ring |
| Achterzakken | Achterzakken met plooi, versterkt |
| Gereedschapszakken | Gereedschapszakken - afneembaar en vervangbaar, extra breed voorzien van gereedschapshouders, gereedschapscompartimenten en extra zakken met rits |
| Duimstokzak | Versterkte duimstokzak met extra zak en pennenzak |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 50 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | X (werkbroek) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw