| Artikelcode (SKU) | M10695-007-005 |
| EAN | 7330509745021 |
| SKU leverancier | 487725165396L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4877 |
| Material | 100% polyester, 2-laags, softshell, gebonden, waterafstotend 255 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | 2-laags softshell, Waterafstotend, Ripstop, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10695-007-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) | |
| | SKU | M10695-007-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Oranje/Medium Grijs | niet op voorraad | €140,75 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10695-007-005 |
| EAN | 7330509745021 |
| SKU leverancier | 487725165396L |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4877 |
| Material | 100% polyester, 2-laags, softshell, gebonden, waterafstotend 255 g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | 2-laags softshell, Waterafstotend, Ripstop, Verlengde rug, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Fabrieksarbeider, Chauffeur, Wegenbouw |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 2, Combinatiecertificering C |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Donkere kleurvlakken op de meest vuilgevoelige delen, Wind- en waterafstotend materiaal, zonder getapete naden |
| Schouders | Schouderpartijen in contrastkleur |
| Kraag | Hoge kraag |
| Identiteitskaartzak | D-ring |
| Sluiting Vooraan | Sterke 1-weg kunststof rits |
| Voorzakken | Voorzakken met rits |
| Afwerking | Verlengde achterkant, Elastische boord onderkant |
| Mouweinde | Mouweinde met elastische band |
| Reflectoren | 50 mm breed reflectietape, Reflecterende details op romp, mouwen en schouders |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 20 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 2 |
| High Vis Co Certificering | C (bovenkleding) |
| Voering | Ongevoerd |
| Type Jas | Softshell jack |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw