- Regenbroek in multinorm met bretels, versterkte knieën en gelaste naden.
- Het trekkoord in de taille zorgt ervoor dat de broek comfortabel zit.
- Gecertificeerd volgens EN 13034 PB (6): EN ISO 20471, klasse 2: EN 343: EN ISO 14116, index 1
| Artikelcode (SKU) | M10893-001-005 |
| EAN | 7330509414200 |
| SKU leverancier | 130320093300L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% polyester, pu-gecoat, wind-en waterdicht, ademend, vlamvertragend, 260 g/m² G |
| Kleur | High vis geel |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, pu-gecoat, wind-en waterdicht, ademend, vlamvertragend, 260 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10893-001-004 | Maat | M | Kleur | Geel | niet op voorraad | €157,30 (incl. btw) | |
| | SKU | M10893-001-005 | Maat | L | Kleur | High vis geel | niet op voorraad | €157,30 (incl. btw) | |
| | SKU | M10893-001-006 | Maat | XL | Kleur | Geel | niet op voorraad | €157,30 (incl. btw) | |
| | SKU | M10893-001-007 | Maat | 2XL | Kleur | Geel | niet op voorraad | €157,30 (incl. btw) | |
| | SKU | M10893-001-008 | Maat | 3XL | Kleur | Geel | niet op voorraad | €157,30 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10893-001-005 |
| EAN | 7330509414200 |
| SKU leverancier | 130320093300L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% polyester, pu-gecoat, wind-en waterdicht, ademend, vlamvertragend, 260 g/m² G |
| Kleur | High vis geel |
| Stofsamenstelling | 100% polyester, pu-gecoat, wind-en waterdicht, ademend, vlamvertragend, 260 g/m² |
| Kwaliteit | 2009 |
| Kleurnummer | 3300 |
| Categorie | Regenkleding |
| Land van herkomst | Cn |
| Certificering | En 343, en 13034, en iso 20471, en iso 14116 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw